3 PUNKTY DLA JUNIORÓW KOLEJARZA !

W 16-stej kolejce stalowowolskiej A klasy juniorów podopieczni trenera Karola Wójciaka odnieśli cenne zwycięstwo w Kotowej Woli wygrywając 3-0 ! Dzięki dzisiejszej wygranej odzyskanie pozycji lidera jest bliskie, gdyż tracimy tylko 1 punkt do liderującej "Sanny" Zaklików, która rozegrała jeden mecz więcej. Juniorom Kolejarza nie pozostaje nic innego jak do końca sezonu wygrać wszystkie mecze i zakończyć sezon na 1 miejscu.

Skład :

Norbert Polek - Dariusz Rzepecki - Paweł Sączawa - Dawid Babula - Mateusz Myszka - Mateusz Polek - Mateusz Sabo - Maciej Babula - Tomasz Ruła - Mateusz Czechura - Dominik Bogdan

oraz : Tomasz Sołtys - Dawid Kopeć - Krystian Deryło - Konrad Bryła - Łukasz Uzar - Patryk Smykla - Adrian Korczyński

Bramki :
- Dominik Bogdan

- Dawid Babula

- Dawid Kopeć

Ozdobą meczu była bramka Dawida Babuli z rzutu wolnego z połowy boiska !