Mecz nie wykorzystanych szans. PORAŻKA JUNIORÓW W MAJDANIE !

To już 4 porażka w tej rundzie Juniorów Kolejarza. Tym razem przegrywamy z ostatnią drużyną w tabeli "Koroną" Majdan Królewski. Na nasze szczęście drugi zespół w lidze "San" Kłyżów również stracił punkty w Lipie przegrywając tam 4-1 ! Juniorzy nie powinniśmy już liczyć na czyjeś wyniki tylko wyciągnąć wnioski z ostatnich meczy i walczyć do samego końca o lidera.

Skład : Tomasz Sołtys - Dariusz Rzepecki - Paweł Sączawa - Mateusz Myszka - Mateusz Polek(C) - Mateusz Sabo - Kacper Płaneta - Konrad Bryła - Wiktor Berski - Dawid Kopeć - Łukasz Uzar

oraz : Krystian Deryło - Adrian Korczyński

W pierwszych 45 min drużyna Karola Wójciaka wypracowała sobie aż 3 "setki" Pierwszą dogodną sytuację zmarnował nasz młody napastnik Łukasz Uzar, kiedy to po dograniu z prawej strony boiska Wiktora Bereskiego, Łukasz z 3 metórw uderza piłkę w bramkarza, który wybił piłkę za linię bramkową.

Kolejna dobra okazja, rzuty rożny wykonuje Mateusz Sabo dorzuca piłkę na długi słupek, tam najwyżej wyskakuje nasz stoper Paweł Sączawa piłka leci w "okienko" bramki bramkarz sparuje piłkę na 5 metr a tam zamieszanie i ostatecznie piłka wybita.

Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie piłkę w okolicy 16 stego metra przejmuje nasz kapitan Mateusz Polek i wychodzi z kontrą, przed polem karnym dogrywa piłkę do Konrada Bryły, który miał przed sobą czystą drogę do bramki lecz źle przyjmuje piłkę i po akcji !

W drugiej połowie to Kolejarz w końcu wypracował okazje. Piłka zagrana do Łukasza Uzara, który zostaje sfaulowany w polu karnym ! Do piłki na 11-stym metrze podchodzi Mateusz Sabo i pewnym strzałem pokonuje bramkarza ! 50 min  Kolejarz prowadzi 1-0 ! Niestety 5 min później gospodarze doszli do głosu i zawodnik z okolic 20 metra oddaje strzał piłka po rękach naszego bramkarza odbija się od poprzeczki po czym od jego pleców i wpada do bramki !  55 min remis 1-1 ! Ledwo mineło kolejne 5 min i zawodnicy Korony wychodzą na prowadzenie po bramce samobójczej naszego bramkarza. Korona prowadzi 2-1 !

Kolejarz nic nie miał nic do stracenia i odważniej zaczął atakować co przełożyło się na kolejny rzut karny. Po raz kolejny w 16- stym metrze zostaje sfaulowany nasz napastnik i sędzia wskazuje na 11- metr . Do piłki podchodzi Mateusz Polek i strzałem przy słupku pokonuje bramkarza Korny ! 75 min remis 2-2 !

Radość nie trwała zbyt długo bo po raz kolejny zawodnik gospodarzy oddaje strzał z okolic 20 metra i piłka po błędzie bramkarza wpada do bramki ! Kolejarz przegrywa 3-2 !

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

W dodatku podczas meczu w 82 min doszło do brutalnego faulu po którym ucierpiał nasz kluczowy zawodnik Mateusz Sabo i musiał opuścić boisko. Dalsze występy stoją pod znakiem zapytania naszego zawodnika.