Ważny remis w Zaklikowie !

W ostatniej kolejce stalowowolskiej A klasy juniorów w najważniejszym meczu sezonu juniorzy "Kolejarza" Knapy wywalczył cenny remis który pozwala im spędzić przerwę zimową na fotelu lidera. Mecz na szczycie kolejki zakończył się remisem 1-1 !

Skład :

Mateusz Myszka - Paweł Sączawa - Konrad Kulig - Dariusz Rzepecki - Marcin Obara - Maciej Babula - Mateusz Polek - Mateusz Czechura - Mateusz Sabo - Wojciech Obara - Dominik Bogdan

Bramkę w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył nasz najlepszy napastnik Dominik Bogdan, który wykorzystał podanie na wolne pole naszego kapitana Mateusza Polka i precyzyjnym strzałem po długim słupku pokonał bramkarza gospodarzy. Kolejarza w tym spotkaniu miał wiele okazji do strzelenia bramki, lecz zawodziła skuteczność albo brakowało szczęścia. Kilka razy ze stałego fragmentu zagroziliśmy bramce strzeżonej przez bramkarza gospodarzy. Z rzutów wolnych bliscy pokonania bramkarza byli Dominik Bogdan, Mateusz Sabo i Maciej Babula, lecz piłka minimalnie mijała bramkę, albo świetnie bronił bramkarz. W drugiej połowie gospodarze szybko rozegrali rzut wolny i szybkimi podaniami uwolnili swojego napastnika, który sam na sam z naszym bramkarzem pewnym strzałem pakuje piłkę do naszej bramki. Kolejarz próbował zdobyć zwycięską bramkę lecz nie udało się, bramkarza gości w końcówce meczu uratowała poprzeczka po strzale Dominika Bogdana.

Mecz pokazał że jesteśmy drużyną która zasługuje na pierwsze miejsce w tabeli. Duże podziękowania należą się trenerowi Karolowi Wójciakowi, który poprowadził nasz zespół na sam szczyt, bez jego pomocy i wkładu w drużynę nie znaleźlibyśmy się na tym miejscu. Mamy nadzieje, że w rundzie wiosennej będziemy jeszcze lepszym zespołem, który dowiezie lidera do końca rozgrywek !