Jak grają w innych ligach juniorzy ?

Jak grają w innych ligach, trochę informacji o drużynach z naszego regionu.

W najwyższej lidze w naszej okolicy swoje mecze rozgrywają Juniorzy KS "Wiasn" Skopanie. Dobrze znany nam zespól z którym często mierzyliśmy się w A klasowych pojedynkach. Teraz juniorzy jak i zarówno seniorzy swoje mecze rozgrywają w klasie Okręgowej. Juniorzy po 15 kolejkach zajmują pozycję lidera, z przewagą 3 punktów nad drugim w tabeli zespołem TS "Tranźdźwig" Stale i 6 punktów nad trzecim "ŁKS'' Łowisko. W rundzie wiosennej będzie to na pewno walka o fotel lidera między tymi trzema zespołami.

Trzech najlepszych strzelców Juniorów KS "Wisan" Skopanie :
- Kacper Lis 22 bramki

- Arkadiusz Nowak 9 bramek

- Tomasz Ruła 8 bramek

Tabela klasa Okręgowa Stalowa Wola :

Co się dzieje w B Klasie odkąd awansowaliśmy do wyższej ligi. Do udziału w B Klasowych pojedynkach przystąpiło 8 zespołów. Spadkowicz z A klasy"Ceramika" Hadykówka zasilił grupę w tym sezonie. Fotel lidera po 12 kolejkach z 30 punktami zajmuję druga bardzo dobrze nam znana drużyna "Płomień" Chmielów, z którą często przyszło nam się mierzyć w sparingach. Tuż za Płomieniem uplasowała się drużyna LZS Krzątka z dorobkiem 29 punktów. Na ostatnim miejscu podium znajduję się również drużyna z którą kilkakrotnie mierzyliśmy się w sparingach, OKS "Iskra" Sobów mając tylko jeden punkt mniej 28. Również w B klasie zapowiada się zacięta walka o fotel lidera. 7 miejsce z wynikiem 21 punktów znalazł się zespół KS "Lasowiak" Wola Baranowska. Nasz rywal zaa miedzy z którym toczyliśmy derbowy pojedynki spisuje się o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie.

Tabela B klasa Stalowa Wola gr 1 :