Wysoka wygrana w pierwszymn sparingu !

Podopieczni juniorzy trenera Karola Wójciaka pewnie pokonali w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną drużynę "Iskra" Sobów 8-2 ! W sparingu zagrało aż 6 nowych młodych zawodników. Mamy nadzieję że w przyszłości będą kontowali treningi i grę w naszym klubie. Do gry po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją powrócił Wiktor Bereski, który zaliczył bardzo udany występ i zdobył 2 bramki. Do kadry juniorów dołączył również nowy zawodnik, który  przez ostatnie lata reprezentował barwy juniorów KS "Lasowiak" Wola Baranowska Konrad Bryła. Życzymy mu jak najwięcej występów w naszym klubie i powodzenia.

Skład :

Tomasz Sołtys - Dariusz Rzepecki - Paweł Sączawa - Dawid Babula - Mateusz Myszka - Mateusz Polek - Adrian Korczyński - Mateusz Sabo - Tomasz Ruła - Kacper Płaneta - Dominik Bogdan

oraz :

Wiktor Bereski - Norbert Polek - Maciej Babula - Tomasz Białek - Łukasz Uzar - Patryk Smykla - Konrad Bryła

Bramki zdobywali :

- Dominik Bogdan x3

- Wiktor Bereski x2

- Tomasz Ruła

- Mateusz Sabo

- Dariusz Rzepecki

Zarząd klubu KOLEJARZ KNAPY w dalszej części zachęca młodych zawodników do udziału w treningach jak i zarówno gry dla naszego klubu.